O nás

O nás

Organizujeme vzdelávacie kurzy pre nezamestnaných – s možnosťou preplatenia úradom práce tj. kompetenčné kurzy Kompas+(kurzy cez úrad práce) - prezenčné kurzy , pomáhame firmám so vzdelávaním zamestnancov, pripravujeme aj kurzy online. 

 

Genedu je skratka z dvoch slov: geniálna a edukáciu.

V čom sme iní?

Naše školenia a kurzy  stručné a výstižné

 

Po škole a aj počas školy som mal možnosť absolvovať množstvo kurzov, školení a prednášok. Ako to prebiehalo ďalej asi poznáte ale pre istotu vám poviem ako to bolo u mňa - moje skúsenosti.

 

Ráno som prišiel na školenie / kurz. Predstavenie čo sa bude preberať, a potom samotný kurz / školenie. Čo mi na tom vadilo a vždy ma štvalo?

 

  • školenie kurz bol "nekonečné" bežne celí deň prakticky, poobede som ledva vnímal a už sa mi tam nechcelo vôbec byť
  • bol nudný (samozrejme nie vždy)
  • ťažko zapamätateľný bolo to v podstate často len prezentácia, monológ informácií takmer bez spätnej väzby cvičení
  • takmer nikdy tam neboli použité princípy ktoré pomáhali zapamätať si viac - strata času pre mňa ako účastníka lebo som si veľmi málo zapamätal

Keďže som na vysokej škole študoval učiteľský odbor nedávali mi takéto školenie / kurzy zmysel pretože obsah i keď bol kvalitný nepamätal som si z toho takmer nič, a trvalo to veľmi dlho. Z týchto kurzov som chodil ako zbití. Unavený a vyšťavený.

 

Aké sú prednosti našich kurzov?

Sú časovo efektívne

 

Moje kurzy netrvajú celý deň. Ako býva bežné od ráno od 8:00 do dajme tomu 17:00. Dĺžku kurzu počas jedného dňa sa snažím udržiavať na úrovni 4 hodiny (pretože mozog sa unaví a poobede si veľmi málo zapamätáte).

 

Naši lektori

 

Jozef Slaný

osobný rozvoj, komunikačné kurzy, lektor počítačových kurzov

 

V roku 2011 som skončil študijný odbor Učiteľstvo technických odborných predmetov. Po škole som pracoval v oblasti priameho predaja ale keďže som túžil po vlastnom "biznise" a vlastnom systéme rozhodol v roku 2018 sa začať vzdelávať ľudí.

 

Myšlienka vzdelávacích kurzov mu dlhšie rezonovala v mysli. Pretože si uvedomujem že súčasný školský systém už naďalej nedokáže spĺňať podmienku spojenia teórie s praxou respektíve reaguje na zmeny ktoré sa dejú príliš pomaly.

 

Keďže sa rád učím nové veci ktoré ma zaujímajú sám absolvoval niekoľko kurzov

 

A to konkrétne:

Kurz od Google Digitálna garáž - zameraný na základy digitálneho

marketingu

certifikát google digitálna garáž

Kurz od Vanessa Van Edwards - odborníčky na reč tela

 zameraný na neverbálnu komunikáciu

certifikát reč tela - neverbálna komunikácia

 

Fotky z kurzov

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktujte nás

Vyberte si typ kurzu o ktorý máte záujem, ak taký kurz nie je v ponuke, zvoľte možnosť iný kurz, a ja sa vám pokúsim pre vás nájsť vhodné riešenie.