Ako stiahnuť videá, hudbu z youtube?

 

Je viac programov na sťahovanie z youtube, ja ti dnes ukážem tri z nich a jednu webovú stránku na sťahovanie s youtube. Ak sa chceš naučiť viac praktických vecí s počítačom, nie len sťahovať z youtube mohol by ti pomôcť môj kurz: Práca s počítačom pre začiatočníkov.

 

Programy na sťahovanie z YouTube

  1. 4K Video Dowloader

Niektoré možnosti programu sú platené ale základný účel program plní.

Program na sťahovanie z youtube 1

 

Program obsahuje zaujímavú funkciu, sťahovania obsahu kanálu cez odbery – tj. keď víde nové video kanálu automaticky sa stiahne.

 

Ako stiahnuť video z youtube?

 

  1. Cez tlačidlo vložiť odkaz skopíruj odkaz videa ktoré chceš stiahnuť.
  2. Vyber možnosť stiahnuť video.
  3. Počkaj kým sa video stiahne. Hotovo!

Program na sťahovanie z youtube 2

 

  1. Audials one

Program Audials one je zameraný na prehrávanie hudby z internetových rádií. Dokáže ale aj sťahovať videá respektíve hudbu z youtube a iných zdrojov ako napríklad Spotify, Deezer a podobne.

 

Program na sťahovanie z youtube 3

Po pridaní linku do časti enter source or URL sa načíta po chvíli video a po stlačení tlačidla download a sa stiahne. Sťahovať z youtube je možné vo formáte mp3 alebo mp4 prípadne podľa potreby prekonvertovať do iného formátu. Následne je jednoduché stiahnuť hudbu / video do mobilu.

 

  1. FreeRapid Downloader

Tento program som zaradil do zoznamu preto, lebo je asi nejednoduchší na používanie zo všetkých. Akonáhle program zistí skopírovaný youtube link, automaticky sa ťa spýta či chceš dané video stiahnuť a sťahuje ho. Nevýhoda je, že nevie videá konvertovať do iných formátov, skôr sťahovať  z mnoho  iných stránok naraz. Je to vlastne manažér sťahovania.

 

  1. Web stránka – 9xbuddy.com

Stránka je veľmi jednoduchá na používanie. Stačí postupovať podľa priložených obrázkov, a nemal by si mať problém stiahnuť video ktoré chceš vo formáte aký chceš. Výhoda webstránky je, že netreba nič inštalovať a je zadarmo.

 

Program na sťahovanie z youtube 4

Po vložení linku napríklad youtube kanálu sa ti zobrazí zoznam videí kanála. Vyberieš si video pomocou voľby extract links.

 

Program na sťahovanie z youtube 5

 

Nakoniec si vyberieš požadovaný formát.

 

Program na sťahovanie z youtube 6

 

Záver

Dnes som ťa naučil sťahovať videá z youtube. Dá sa naučiť ale oveľa viac…

 

Naučiť sa viac ako len sťahovať videá z youtube