Kurzy pre dospelých nemusia byť nudné. Aj keď si už dávno dospelý to neznamená, že sa nemôžeš naučiť niečo nové a zaujímavé.  Zlepšiť si kvalifikáciu, nájsť nové hobby alebo len zmysluplne vyplniť voľný čas.

 

Poskytujeme široké možnosti pre dospelých ktorí sa chcú posunúť dopredu, zlepšiť si rozhľad a zlepšiť svoje možnosti na pracovnom trhu.

 

Napríklad

 

  • možno si rodič ktorý sa chce dostať role „študenta“ po deťoch
  • možno už máš kariéru ale chceš si zlepšiť životopis o nové schopnosti, zručnosti a schopnosti
  • chcú zaujať niekoho zaujímavého a atraktívneho a vzdelanie/vedomosti je jedna z ciest
  • alebo sa chceš len zabaviť, naučiť niečo novéChápeme že si zaneprázdnený, s veľa záväzkami. Preto ponúkame i možnosť individuálneho vzdelávanie podľa dohody a rôzne kurzy ktoré sa lepšie hodia k tvojmu životnému štýlu.
    Hľadáš profesionálnu kvalifikáciu?

 

Lepšia kvalifikácia ti môže dať na pracovnom trhu výhodu, ďalej ti môže pomôcť získať  povýšenie alebo otvoriť cestu k novej práci.

 

Chceš si rozvinúť svoj záujem?

 

Učenie sa len tak pre zábavu je skvelý spôsob ako spoznať nových ľudí, získať priateľov či možno aj novú lásku. Môžeš sa napríklad učiť tancovať. Môj kamarát je skúsený tanečník.

Prípadne naučiť sa plávať?

 

 

 

Chceš lepšie chápať počítačom?

 

Kurzy pre dospelých 1

 

Napríklad s naším kurzom práca s počítačom ťa naučíme praktické rady a postupy ako používať a starať sa o počítač. Ako bonus je to zábava! Snažíme sa neučiť veľa teórie.

 

Uvažuješ nad kurzom pred dospelých?

 

Ak si napríklad vedený na úrade práce môžeš absolvovať naše kurzy zadarmo. Ak si pracujúci ponúkame vyskúšať si jednu hodinu akéhokoľvek kurzu úplne ZDARMA. Táto ponuka je časovo obmedzená!

 

Naše kurzy obsahujú aj online časť, kde sa môžeš precvičiť v tom čo si sa naučil. Po úspešnom absolvovaní kurzu získaš certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu ktorého platnosť sa dá overiť online.

 

Či sa chceš naučiť lepšie pracovať s počítačom, alebo robiť rýchle tabuľky v exceli, či vytvárať pútavé prezentácie alebo získať zdravé sebavedomie.

Termíny našich kurzov máme skôr cez víkendy.

 

Prečo Genedu?

 

Pýtame sa našich zákazníkov čo ich zaujíma. Do kurzov pridávame taký obsah ktorý zaujme a zároveň naučí. Kurzy obsahujú praktické cvičenia – nie je to len nudná teória. Naučíš sa vedomosti ktoré môžeš použiť už zajtra, a nie niekedy či nikdy ako v škole.

 

Napríklad ak sa naučíš byť zdravo sebavedomý dokážeš požiadať o vyšší plat a obhájiť si ho. Alebo ak naučíš používať počítač prakticky a nie teoreticky nebudeš musieť každú chvíľu behať po servisoch.

 

Ako to funguje?

 

Z našej ponuky si vyberieš kurz ktorý ťa zaujíma a prihlásiš sa. Následne ťa budeme kontaktovať. Kurzy otvárame priebežne podľa záujmu. Pokiaľ si vedený na úrade práce my vyplníme žiadosť časť B a úrad vám po splnený podmienok preplatí kurz.

 

Pre viac informácií nás kontaktujte.

alebo na t.č. 0905 885 383

 

Hľadáš nové hobby alebo záujem?

 

Ak hľadáš hobby alebo chceš skúsiť niečo nové pre zábavu pripravujeme zábavné a kreatívne kurzy. Bez tlaku zo skúšok. 

 

Ak máš záujem o takýto typ kurzov napíš nám správu. Prípadne rovno aký typ kurzu by ťa zaujímal.

 

Chceš sa dostať k lepšej práci či úplne zmeniť prácu?

 

Cítiš sa zaseknutý? Bez cieľa či motivácie? Možno robíš to čo ti nedáva zmysel a nenapĺňa ťa.  Spoločne nájdeme tvoju cestu dopredu.

 

Kontaktuj nás a Jozef ti rád poradí a ukáže možnosti. Kurz ktorý bude pre teba vhodný.